укррус

Телефони у Харкові

 • (050) 303-77-90
 • (063) 316-21-25
 • (057) 755-14-05
 • (067) 577-70-14
всі телефони

Instagram

КАЧЕЛЬКИ, ЗАКОЛИСУЮЧI ЦЕНТРИ

Качельки і центри для колисання в Прокатi дитячих товарів Baby Service - Харків.

За останні 2-3 роки про цих чудових маминих помічників дізналися багато батьків.

Електронні гойдалки - чудове пристосування, що робить життя сучасних молодих мам більш зручною та комфортною. Звичайно ж, на руках у мами новонародженому знаходитися приємніше, але це не завжди зручно для самих мам, яким треба займатися домашніми справами, і при цьому приділяти час собі :)

Одні гойдалки можна використовувати для новонароджених немовлят, інші - для малюків, вже вміють самостійно сидіти.

Термін використання електронних качелек невеликий - до 5 - 5,5 місяців, тому прокат електоронной качельки розумне рішення, тим більше що взявши одну качельку в оренду, Ви зможете через час поміняти її в нашому прокаті на іншу, більш відповідну поточним віку малюка.

ЯК ВИБРАТИ ДИТЯЧІ ГОЙДАЛКИ.

Якщо Ви збираєтеся купити качельку або взяти в прокат, обов'язково зверніть увагу на наступне:

 • Кут нахилу спинки сидіння.

Маленькі дітки не сидять самостійно.До віку 2,5-3 місяці слід вибирати качельки з лежачим, близьким до горизонтального, положенню нахилу спинки.

Регулігуемий на 2-3 положення нахил спинки сидіння гарантують напівлежаче, близьке до горизонтального, положення.Діткам в гойдалці буде комфортніше, коли їх ніжки трохи підігнуті до животика - так само вони лежать на руках у мами.

 • Вік і вага дитини.

Незважаючи на запевнення виробників, далеко не кожну качельку можна використовувати з самого народження. Деякі моделі укачівателей більше підходять з віку 2,5-3 місяці і ваги немовляти від 5,5-6 кг, в інших качельках навпаки, маляті вагою 7-8 кг вже може бути затісно.

Кваліфіковані фахівці Прокату БебіСервіс підкажуть Вам, для якого віку розрахована та або інша модель качельки, і допоможуть підібрати найбільш відповідну гойдалку.

Більшість гойдалок розраховані на вагу дитини до 9 кг, але наприклад Lovin Hug Graco розрахована на богатирів вагою до 11 кг.

 • Глибина і ширина сидіння.

Крихті вагою всього 4-5 кг буде затишно в неширокої і неглибокої пластикової люлечки, з твердою спинкою, з жорстким каркасом, на зразок автомобільного крісла-люльки.Такі сидіння в качельках Морські Дива Fisher Price, Силует Graco.

Діткам вагою від 6-7 кг комфортніше сидиться в більш широкому і просторому сидінні качельки Lovin Hug Graco, Центрi для колисання Graco Sweetpeace.

Качельки Маленька Овечка Fisher Price і Papasan Fisher Price також мають вставки з боків, що розширюють сидіння, перетворюючи люлечку в затишне округле гніздечко.

 • Вбудоване вібро (Вібрація).

У деяких качельках нашого Прокату присутня така функція, як вбудоване вібро.

Качельки з вібро:

Swing `N` Bounce Graco,

Siluette Graco,

Центр Graco Sweetpeace,

Chicco Polly Swing Up.

Вібро - дуже корисна опція, яка допомагає новонародженим при кольках. При включеному вібро дитина скоріше розслабиться, заспокоїться, засне.

За статистикою нашого Прокату, вібро допомагає від кольок і дає відчутний ефект в самому ніжному віці - від народження і до 2-3 місяців. Більше 50% дітей у віці 4-5 місяців на вібро особливо не реагують, очевидно вважаючи його приємною, але в общем-то необов'язковою функцією.

 • Безпека.

Ремені безпеки, трьох-або п'ятиточкові, обов'язкові на всіх моделях дитячих гойдалок, представлених в прокат Бебі Сервіс. Ніжки гойдалок стійкі, з гумовими протиковзкими елементами.

 • Поворотне сидіння.

Для додаткових зручностей сидіння деяких качалок передбачають поворот на 90 градусів вліво або вправо. У нашому прокаті це качельки: Маленька Овечка Fisher Price, Морські Дива Fisher Price, Джунглі Fisher Price, Papasan Fisher Price. У такій гойдалці ви зможете качати дитини як в колисці зліва-направо або як на гойдалці - впред-назад.

У Центрi для колисання Graco Sweetpeace крісло взагалі можна встановити на всі 4 сторони світу! Звичайно, це суттєво розширює діапазон задоволень для дитини!

 • Знімне сидіння - шезлонг.

Ще цікавіше така функція качельки, як знімне крісло - шезлонг. Крісло в таких гойдалках (в прокаті це Swing `N` Bounce Graco і Центр Graco Sweetpeace) легко знімається і може використовуватись як знімне крісло-гойдалка або шезлонг.

У Swing `N` Bounce Graco Ви отримаєте повноцінний шезлонг зі столиком, знімними іграшками-брязкальцями, 2 режимами вібро, і який при цьому чудово пружинить і розгойдує крихту вгору-вниз.

Окремо від гойдалки використовувати такий шезлонг коштує починаючи з ваги малюка в 6 кг і більше, - такої ваги буде достатньо, щоб навантажити шезлонг для розгойдування.

У Центрi для колисання Graco Sweetpeace знімне крісло з вібро виконано на зразок люльки автокрісла, тільки просторіше і затишніше - знизу біля крісла округлі прогумовані полози, які дозволяють заколисувати малюка, як у кріслі-гойдалці.

 • Наявність іграшок, мобіля.

Яскраві іграшки - тваринки, що розгойдуються обертові над малюком, стимулюють його зір, він вчиться концентруватися і фокусувати погляд на рухомих предметах. Різні по текстурі іграшки на столику стимулюють дотик, розвивають дрібну моторику.

 • Робота від батарей або від мережі.

Деякі моделі качелек, що надаються в прокат нашим Сервісом працюють від мережі: New Джунглі Fisher Price і Центр Graco Sweetpeace. Решта качельки працюють від 3 або 4 батарей R20 або R14.

УВАГА:

Прокат дитячих товарів Baby Service - Харків комплектує всі качельки, що працюють від батарей, необхідною кількістю нових батарей Sony!

Гойдайтеся із задоволенням!